Rekrutacja do badania

Kto może się zgłosić do badania

Osoby spełniające kryteria wiekowe i zamieszkujące, pracujące lub uczące się na terenie powiatów: nowotarski, tatrzański lub gorlicki, które w ostatnich 10 latach nie miały wykonywanej kolonoskopii w ramach NFZ lub badań przesiewowych. Konieczne jest wyrażenie zgody na udział w projekcie oraz wypełnienie ankiety kwalifikacyjnej i ankiety uczestnika programu oraz zgody na badanie.

Ostateczną kwalifikację do badania i znieczulenia przeprowadza lekarz tuż przed badaniem po przeprowadzonym wywiedzie o aktualnym stanie zdrowia.

Projekt spełnia standardy dostępności: osobom z niepełnosprawnościami zapewnia się, na równi z osobami pełnosprawnymi, dostęp do funduszy europejskich w zakresie: udziału, użytkowania, zrozumienia, komunikowania się, skorzystania z efektów projektu.

Projekt jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Pomieszczenia dostosowane są do przyjęcia osób z niepełnosprawnością ruchową. Zapewniamy również dostęp osobom z innymi niepełnosprawnościami, osoby chcące skorzystać z projektu proszone są o zgłaszanie konieczności zapewnienia udogodnień.